Сборная спечели първия аматьорски турнир на PSL в Благоевград

Отборът на Сборная спечели първия турнир по мини футбол за аматьори в Благоевград организиран от PSL - премиер сокър лига в Благоевград. На стадиона на ЮЗУ "Неофит Рилски" драмата във финалната среща бе голяма и Сборная спечели срещу ЗОНА С с 3:2 след изпълнение на дузпи. В редовното време резултата бе равен -3:3. Победителите получиха освен купа и златни медали и чек за 1000 лева от наградния фонд. А също така и участие на разноски на организаторите ва следващия турнир на PSL в София през септември. За финалистите от ЗОНА С останаха 700 лева, а за третия в класирането тим на Ел Класико -300 лева. Четвърти в турнира в Благоевград е Пирин 2003.

В състава на победителите личаха имената на бившите елитни футболисти Петър Златинов, Станислав Бачев и Емил Равначки.

До края на годината PSL още три турнира  - два в София и още един в Благоевград. Зад проекта стоят трима англичани - Джевън Пейн, Греъм Уорън и Тим Уорнък.