Пресконференция на Цанко Цанков след завръщането от Нова Зеландия

Левски Крупник с класика срещу Малеш

Левски (Крупник) победи Малеш (Микрево) с 3:0 като гост, а срещата бе играна в памет на един от спонсорите и благодетели на отбора Александър Чакъров, който почина внезапно вчера. Адвокатът и нотариус винаги е помагал на отбора на село Крупник, а вчерашната си победа те посветиха именно на него.

Първият гол в срещата падна в 20-тата минута, когато Мирослав Качев вкара за Левски (Крупник). С куп пропуски през полувремето се отличи  Божидар Божинов. В 50-тата минута Браян Марков покачи за 2:0,а редовното трето попадения вкара Евгений Карадаков. Така крупничани победиха с класическото 3:0.