Хебър отпадна от Миньор (Перник) за Купата на Аматьорската лига

Отборът на Хебър (Пазарджик) отпадна от Купата на Аматрьорската лига, след като отсъпипа с 2:0 на Миньор (Перник) в среща, играна в Долна баня. Наставникът на тима от Пазарджик Николай Митов заложи на доста експериментален състав, в който бяха включени доста юноши.

Миньорци бяха по-добрият отбор на терена както физически, така и тактически. Още в 12-ата минута перничани поведоха в резултата с хубав удар. През второто полувреме „жълто-черните“ вкараха и втори гол в 60-ата минута.

В събота двата отбора излизат отново един срещу друг в мач от Югозападна трета лига, като този път мачът ще е на стадион „Георги Бенковски“ в Пазарджик, а интригата там ще бъде още по-интерестна, тъй като Хебър ще търси задължителна победа, за да задържи първото си място.