Дреновец продължава напред за Купата на АФЛ

Дреновец победи с 2:0 четвъртодивизионния Вихър (Николово) и продължава напред в турнира за Купата на Аматьорската футболна лига. Мачът се игра на терена с изкуствена настилка в спортния комплекс „Огоста“ в Монтана. И двата гола бяха отбелязани след почивката, когато по-подготвеният физически тим на гостите наложи превъзходство. Резултатът бе открит в 70-ата минута с удар от границата на пеналта на Денил Селимински. Шест минути по-късно, след центриране отляво, защитникът на домакините Емилиян Ивов-Емко си отбеляза автогол с глава.

Вихър (Николово) – Дреновец 2:0

Вихър: Даниел Първанов, Емилиян Ивов, Мартин Симеонов, Стелиян Николов, Светлин Томов, Евелин Петков, Кристиян Методиев-кап., Красимир Георгиев, Филип Илиев, Бисер Ефремов, Галин Славчев.

Дреновец: Юлиян Весков, Деян Захариев, Кристиян Илиев, Ивайло Иванов-кап., Александър Петров, Людмил Иванов, Цвети Неделчев, Георги Тодоров, Юлиян Цветков, Денил Селимински, Борислав Борисов.

Съдия: Росен Гановски