Давид Луис критикува играта на Бърнли

Защитникът на Челси Давид Луис определи като “антифутбол” играта на Бърнли през втората част на двубоя помежду от 35-ия кръг на Премиър лийг, завършил 2:2 на “Стамфорд Бридж”. Двубоят започна ударно, като и четирите гола паднаха в рамките на първите 24 минути, след което темпото спадна и не беше излъчен победител.

“Опитахме всичко да спечелим този мач, но е трудно да играеш с отбор, който не иска да играе. Постоянно бавеха играта, лягаха и прекъсваха темпото”, коментира бразилецът. Мениджърът на Челси Маурицио Сари изрази също недоволството си от бавенето на играта, но той стори това по време на мача и беше изгонен на трибуните от реферите.