Уест Хам измъкна точка от Брайтън (видео)

Брайтън и Уест Хам завърши 1:1 в среща от втория кръг на Висшата лига. Тимът на Греъм Потър повече трябва да съжалява за изпуснатите три точки, въпреки че в един момент губеше в резултата. Хавиер Ернандес изведе “чуковете” напред в 61-ата минута, но малко по-късно лятната покупка на “чайките” Леандро Тросар изравни. Белгийският халф, привлечен от Генк, вкара и още един гол през първата част, но той бе отменен след разглеждане със системата за видеоповторения.

Домакините започнаха двубоя уверено, като Дан Бърн пропусна да открие още в началото. Над всички обаче бе Тросар, който имаше няколко добри възможности да вкара и още голове. В тима на Уест Хам личеше липсата на заплаха в атака, но тимът на Пелегрини се държеше добре в защита в големи периоди.

БРАЙТЪН - УЕСТ ХАМ 1:1