Норич с първа точка като гост

Норич стигна до първа точка като гост във Висшата лига през този сезон, след като направи 0:0 с Борнемут. И за двата отбора това бе първи мач в първенството, в който те не допускат гол.

Доминик Соланке можеше да открие резултата в средата на първото полувреме, но Тим Крул спаси удара му отблизо. Най-доброто положение за Борнемут се откри пред Теему Пуки през втората част, но Аарън Рамсдейл успя да отрази удара му. Играчите на двата отбора положиха усилия, но липсваше качество.

Борнемут е девети в класирането с актив от 12 точки, а Норич заема предпоследната позиция.

БОРНЕМУТ - НОРИЧ 0:0