Удинезе смачка Болоня и си уреди среща с Ювентус на 1/8-финала

Удинезе стана поредният участник на 1/8-финала на Купата на Италия. Тази вечер "Зебрите" постигнаха категорична победа с 4:0 над Болоня по пътя си напред в турнира.

Домакините на "Дачия Арена" реализираха по два гола в двете полувремета. През първата част се разписаха Антонин Барак в 24-ата и Себастиен Де Майо в 42-ата минута, а през второто полувреме точни бяха Роландо Мандрагора в 77-ата и Кевин Лазаня в 90-ата минута.

В следващия кръг обаче за Удинезе предстои доста по-тежко предизвикателство. Възпитаниците на Лука Готи ще гостуват на шампиона Ювентус в Торино.