Локо (Пд) отстъпи на АЕЛ (Лимасол)

Локомотив Пловдив загуби с 0:2 от кипърския АЕЛ Лимасол в контролна среща, играна на комплекс "Царско село".

ВИЖТЕ ФОТОГАЛЕРИЯ ТУК!

Това бе и първа контрола за футболистите на Войн Войнов от старта на подготовката. Микел Аруабарена откри резултата в полза на кипърците в 25-ата минута след точно изпълнена дузпа. В 30-ата минута Веселин Марчев получи директен червен картон за реплики към съдията Никола Попов, но на негово място влезе футболист от резервната скамейка.

Локомотив (Пд) - АЕЛ Лимасол

Пет минути след подновявено на играта Исмаил Саси от непосредствена близост оформи крайното 2:0 за АЕЛ. В 60-ата минута и двамата треньори извършиха по няколко смени, което значително свали качеството на игра.

До края на срещата кипърците можеха да вкарат и трети гол, но направиха няколко пропуска.