Локо (Пд) удари тима на Стойчо Младенов (видео)

Локомотив (Пловдив) започна с победа контролите си в Турция, след като днес надигра с 1:0 водения от Стойчо Младенов тим на Кайсар. Единственото попадение отбеляза Салинас в 48-ата минута.Ранният час на проверката е по желание на казахстанския тим, който ще отпътува от Анталия след мача.

Българският нападател Алекс Колев не бе сред титулярите за казахстанците.

Смърфовете бяха по-добрият тим почти през целия мач и можеха да постигнат и по-изразителен успех.

В 17-ата минута Аралица стреля опасно с глава след центриране на Умарбаев - топката мина покрай вратата. Пет минути по-късно удар на Мислимович бе хванат от вратаря на Кайсар. Момчил Цветанов прати топката над вратата в 27-ата минута. Малко преди края на първата част удари на Карагарен и Умарбаев последователно бяха спасени от Григоренко. Централният защитник Малембана пробва изстрел от фаул, но без да затрудни стража на противника.

След почивката Локомотив продължи да доминира.

По-дейната игра на смърфовете даде резултат в 48-ата минута, когато каращият проби Салинас откри резултата след премерен шут от петнайсетина метра.

До края на мача футболистите на Бруно Акрапович имаха още няколко добри шанса, но ги пропиляха.

ЛОКОМОТИВ (ПД) - КАЙСАР 1:0