Локомотив (София) завърши наравно със сърби

Локомотив (София) не успя да победи в първата си проверка на турска земя. Съперник в днешния мач бе сръбският Младост Лучани, а двубоят завърши при резултат 1:1. Контролата беше излъчена НА ЖИВО в сайта Sportal.bg.

В 6-ата минута Локомотив (София) поведе с първата си възможност с гол на Илиян Стефанов. Полузащитникът засече центриране от ъглов удар и не остави шансове на Кнежевич. Четири минути по-късно футболистите на Младост можеха да изравнят, но чудесна намеса на Ивайло Василев отказа един от нападателите на тима. Веднага след това сръбският тим нацели и лявата греда на вратата на Локомотив.

В 29-ата минута съперникът на Локомотив възстанови равенството с добре разгърната атака. Двама футболисти на Младост изскочиха зад защитата на "железничарите" и комбинираха, а Радивойевич на празна врата не сбърка.

ЛОКОМОТИВ (СФ) - МЛАДОСТ 1:1
1:0 Стефанов (6)
1:1 Радивойевич (29)