Албания отговори на юмрука с юмрук (видео)

Албания поднесе една от изненадите на вечерта в световните квалификации, след като разгроми Израел с 3:0 като гост в Група “G”. По този начин “орлите” си го върнаха на съперника за същото 3:0, с което той го беше разбил в Елбасан през ноември. Резултатът обаче не е от голямо значение, защото и двата тима са далеч от лидерите Испания и Италия, които почти сигурно ще заемат първите две места в групата.

Армандо Садику вкара първия гол в 22-ата минута, а след още толкова направи 2:0, като грешка тук носеше и вратарят на Израел. В 71-ата минута Ледиан Мемушай отчая домакините с трети изстрел в мрежата им.

ИЗРАЕЛ - АЛБАНИЯ 0:3
0:1 Садику (22)
0:2 Садику (44)
0:3 Мемушай (71)