Жоро Христов носи точката на Роудис (видео)

Шампионът на България за 2009 година с Левски Георги Христов реализира осмия си гол през настоящия сезон в Източната конференция на американската USL.

Българският нападател на Тампа Бей Роудис бе точен в 11-ата минута при домакинското равенство 1:1 с Отава Фюри.

Юношата на Марица (Пловдив) се възползва от лошо изчистена от защитата на гостите топка и с удар с левия крак успя да я прати в мрежата на канадския тим.

С точката Роудис събра 38 в актива си и запази четвъртата си позиция в класирането. Лидер е Шарлът Индипендънс, който има 44 точки на сметката си.