Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Тежка домакинска загуба за Касъмпаша със Страхил Попов

Отборът на Касъмпаша допусна тежка загуба с 0:3 в домакинството си на Трабзонспор от 15-ия кръг в турската Супер лига. Цял мач за домакините записа българският защитник Страхил Попов. Това бе трето поредно поражение за възпитаниците на Кемал Йоздеш, докато за гостите пък продължи добрата серия от 5 поредни победи.

Всъщност обаче разгромния успех бе оформен едва в самия край на мача. Трабзонспор поведе с гол на Бурак Йълмаз в 45-ата минута, а след това в 90-ата минута Уго Родайега удвои. Класическиата победа на гостите бе оформена от Матуш Беро в 94-ата минута на добавеното време.

След този двубой Касъмпаша се намира на 11-ата позиция в класирането с 18 спечелени точки. Трабзонспор пък се изкачи до 7-ото място с 25 точки. Водач е Галатасарай с 32 точки.