Трима българи играха за Крайова при равенство на тима

Университатя Крайова завърши 0:0 като гост на Газ Метан в среща от 21-ия кръг на футболното първенство на Румъния. Трима български футболисти играха в тима на Крайова в този мач. Радослав Димитров и Христо Златински бяха титуляри и останаха на терена през всичките 90 минути, а Апостол Попов се появи като резерва в 55-ата минута на мястото на Ренато Келич. Отборът на Крайова можеше да стигне и до победата, но Александру Митрица пропусна дузпа в третата минута на добавеното време. Крайова е на трето място в класирането с 40 точки актив, а Газ Метан заема 12-а позиция с 14 точки.