Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Попето блести с гол и асистенция срещу норвежци

Най-добрият футболист на България Ивелин Попов отбеляза първия си гол за Рубин (Казан). Капитанът на България изигра много силен мач при победата с 3:0 над норвежкия Волеренга. Попето даде аванс на руснаците в контролната среща още в петата минута. Той се разписа след изпълнение на пряк свободен удар, а след това асистира на Азмун за 2:0 в 23-ата минута.

Последното попадение беше дело на Жемалетдинов в 60-ата минута, който влезе на мястото на Попов в 46-ата минута. Националът беше ритнат лошо от противник, което накара треньорския щаб да го остави извън игра след почивката. Както е известно, футболист №1 на България ще играе под наем в бившия шампион на Русия от Спартак (Москва), с който има договор до лятото на 2019 година.