Пашов с две асистенции при изразителен успех на Арарат-Армения

Българският защитник Георги Пашов изигра пореден силен мач за Арарат-Армения в арменската Премиер лига. Българският национал се отчете с две асистенции за днешния успех на тима със 7:2 над Ереван. Пашов можеше и да отбележи гол, но направи сериозен пропуск пред противниковата врата. Коджо Алфонфс даде аванс на Арарат-Армения с гол в 12-ата минута. Хованс Арутюнян удвои в 25-ата след хубаво подаване на Георги Пашов, а минута по-късно Антон Кобялко направи резултата класически. Рамазан Исаев върна един гол за Еереван в 29-ата минута.

През второто полувреме Фурджел Нарсингс (50), Антон Кобялко (56) след асистенция на Пашов, Закараия Саного (85) и Анджело Менесес (90) вкараха останалите попадения за Арарат-Армения във вратата на гостите. Португалян пък бе точен за Ереван, който допусна поредно поражение през сезона и все още няма победа. Тимът се намира на незавидното последно място без нито една точка.