Краев сменен при равенство на Жил Висенте (видео)

Националът Божидар Краев игра 61 минути за Жил Висенте при равенството като гост на Пасош Ферейра - 0:0. Краев по традиция действаше в средата на терена в система 4-3-3 и беше доста активен, но след почивката се поумори и беше сменен от Бертран Ив Барайе.

И двата отбора пропуснаха по няколко положения в мача, но като цяло нулевото равенство беше справедливо. След него Жил Висенте е в серия от 4 мача без загуба и заема 8-о място в класирането, а Пасош Ферейра е малко над зоната на изпадащите.Водач в Португалия е Бенфика с 48 точки, пред Порто с 41 и Фамаликао с 30. Спортинг (Лисабон) е на 4-о място с 29 точки.

В следващия кръг Краев и компания ще гостуват на Порто, срещу който българинът вкара гол в началото на сезона.