Олдридж с 32 точки за успех на Спърс срещу опашкаря Далас

Сан Антонио надделя над последния в класирането Далас с 97:91 като гост. ЛаМаркъс Олдридж наниза 32 точки, а Пати Милс допринесе с 19 точки за успеха.

Денис Смит вкара 27 точки за тексасците, които допуснаха 12-о поражение в 14 мача от началото на кампанията.

Торонто надделя над Хюстън със 128:113 като гост и свали съперника от върха в Западната конференция. Домакините стартираха по-добре и в края на първата четвърт взеха преднина от 33:25, по постепенно съперникът изравни и започна да трупа аванс, който достигна до 21 точки при 94:73 в средата на третата част.

ДеМар ДеРоузан завърши с 27 точки за канадците, а Кайл Лаури допринесе с 19 точки и 10 асистенции.

Джеймс Хардън беше лидер за Хюстън с 38 точки и 11 асистенции, но това не помогна на тима да избегне четвърто поражение в 15-ия си мач от сезона.