Септември (София) (U16) - ЦСКА-София (U16) 2:0

Девин Буукър избухна с 44 точки за победа на Финикс над Ню Орлиънс

Девин Буукър реализира 44 точки при успеха на Финикс над домакина Ню Орлиънс със 139:132 след продължение в мач от редовния сезон в Националната баскетболна асоциация на САЩ и Канада.

Гостите наваксаха 18 точки пасив в последната четвърт и стигнаха до изравняване при 125:125 след серия от 8 безответни точки в последните две минути и половина.

Брендън Инграм пропусна да донесе победата на домакините със сирената, а в допълнителното време Финикс доминираше.

Джей Джей Редик беше най-добър за Ню Орлиънс с 26 точки, а Джру Холидей добави 23 точки, 7 борби и 6 асистенции.

Осем баскетболисти на Денвър завършиха с двуцифрен точков актив при успеха над домакина Ню Йорк със 129:92.

Най-резултатен за успеха беше Уил Бартън със 17 точки, а Мейсън Плъмлий се отличи с 11 точки, 11 борби и 6 асистенции.

За Ню Йорк, който допусна осмо поредно поражение, със 17 точки и 7 борби завърши Мичъл Робинсън.