Ливерани върна Ради Цонев сред титулярите

Бившият младежки национал на България Радослав Цонев се завърна в титулярния състав на Лече под ръководството на новия треньор Фабио Ливерани, който дебютира начело на "джалоросите". Юношата на Левски игра пълни 90 минути за победата с 3:1 в гостуването на Катанзаро от 5-ия кръг на Серия "Ц" - група "С". Головете за победителите отбелязаха Лапоре (5), Торомино (14) и Козенца (45), докато за домакините се разписа Луканович в последната минута на мача. Това бе първи двубой като титуляр за Цонев, който досега влизаше само като резерва от началото на сезона.

Лече остана с 10 точки на трето място, като изостава на три от лидера Монополи. Вторият Катаня също има десет точки.