Очаквайте в 15:00 Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16)

ЦСКА 1948 започна с класика за Купата, следващият съперник е далеч по-сериозен

ЦСКА 1948 спечели с 3:0 гостуването си на Суворово в предварителния кръг за Купата на България и се класира за 1/16-финалите, където ще се изправи срещу Дунав (Русе).

Червените откриха резултата в 31-ата минута чрез своя голмайстор Андон Гущеров. Таранът се разписа с глава след центриране на Тони Иванов.

В 63-ата минута Денислав Александров бе съборен след пробив в наказателното поле на Суворово и сам реализира отсъдената дузпа.

Ивайло Климентов вкара трети гол в 76-ата минута. Чавдар Ивайлов проби и подаде отлично отляво към Климентов, за когото не бе проблем да се разпише за крайното 3:0.

В следващия кръг ЦСКА 1948 ще срещне Дунав, а срещата ще се играе на националния стадион “Васил Левски”.

СУВОРОВО - ЦСКА 1948 0:3

0:1 Андон Гущеров 31
0:2 Денислав Александров 63 д.
0:3 Ивайло Климентов 76

СУВОРОВО: 1. Добрев, 88. Арнаудов, 16. Иванов, 13. Борисов, 7. Найденов, 18. Николов, 33. Стефанов, 8. Димитров, 17. Павлов, 10. Василев, 11. Илиев

ЦСКА 1948: 33. Михайлов, 25. Ал. Александров, 21. Василев, 4. Христов, 30. Атанасов, 20. Сандански, 71. Иванов, 10. Шопов, 19. Орачев, 11. Д. Александров, 99. Гущеров