Лудогорец спря устрема на Локо Сф към efbet Лига

Дублиращият отбор на Лудогорец надигра с 2:1 Локомотив (София) в мач от 19-ия кръг на Втора лига и по този начин нанесе сериозен удар по амбициите на столичните железничари да достигнат до третото място, което дава право на участие в бараж за efbet Лига.

Гостите от София откриха резултата в 28-ата минута след точен изстрел на Траянов. Преди това, в 11-ата минута, Стефанов нацели греда.

След почивката обаче Лудогорец осъществи пълен обрат. В 49-ата минута Будинов асистира на Кельовлуев за 1:1. Победното попадение за орлите вкара Димо Бакалов след час игра.

До края на двубоя в Разград Локо опита да измъкне поне точка, но така и не създаде по-сериозно положение.

Поражението остави железничарите на 4-то място в класирането, но на вече 6 точки зад третия Монтана, който вчера спечели с 2:0 гостуването си на Нефтохимик.

ЛУДОГОРЕЦ - ЛОКОМОТИВ (СОФИЯ) 2:1

0:1 Траянов 28
1:1 Кельовлуев 49
2:1 Бакалов 60

ЛУДОГОРЕЦ 2: 27. Стоянов, 51. Будинов, 74. Кельовлуев, 82. Йорданов, 87. Петров, 75. Генчев, 20. Юсеин, 58. Илиев, 7. Бакалов, 81. Митков, 45. Караангелов

ЛОКО СФ: 91. Василев, 2. Ферари, 23. М. Василев, 4. Орачев, 15. Иванов, 22. Семерджиев, 10. Стефанов, 26. Милошев, 7. Александров, 30. Траянов, 18. Диков