Етър громи в Павликени

Етър победи с 4:0 в Павликени местния третодивизионен тим в контрола среща. „Виолетовите“ атакуваха през целия мач, докато павликенчани действаха по-прибрано. В 40-ата минута след една атака отляво топката попадна у Петър Димитров, който намери Николай Цветков, чийто удар прати топката в мрежата за 0:1. През втората част Георги Василев пусна почти изцяло нов състав, който наниза още три попадения.

Иван Петков с глава удвои след центриране на Мартин Николов от фланга. После пък хубава комбинация на етърци, преминала през Цветомир Тодоров и Иван Петков, завърши с точен удар на Джихат Кямил за 0:3. Таранът Иван Петков вкара и втори гол в мача, след като напредна през центъра срещу вратата и не сгреши, пращайки топката в павликенската врата – 0:4.

Това бе генерална проверка за Етър за важното домакинство на Ботев (Враца) в понеделник от 16 ч. на стадион "Ивайло".