Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1

4 гола за 20 минути... от 33-годишен нападател (видео)

Нападателят на Атлетико Минейро Фред вкара 4 гола за 20 минути при победата на бразилския си тим с 5:2 като домакин срещу Спортс Бойс (Боливия) в мач от груповата фаза на турнира Копа Либертадорес.

Робиньо изведе Атлетико Минейро напред още в 5-ата минута, но с попадения на Карлос Тенорио (11) и Алексис Нахуел Месидоро (55) боливийците обърнаха резултата в своя полза. И тогава дойдоха минутите на Фред. 33-годишният бивш бразилски национал първо изравни за 2:2 в 72-ата минута, а три минути по-късно бе точен за 3:2. Ветеранът не спря дотук и реализира още две попадения (89, 90+2), за да се превърне окончателно в герой на мача.