Будинов: Защо да не влезем в тройката? 20 април 2017 | 15:03

Нападателят на Дунав (Русе) Мирослав Будинов вярва, че отборът му може да се пребори за четвъртото място в Първа лига, че дори и да влезе в тройката. В момента русенци го заемат, като водят с точка на Черно море и с пет на Локомотив (Пловдив).

"Трите точки срещу Черно море бяха изключително важни за нас, въпреки че нямаме кой знае какви поставени цели от ръководството. Те са добре за нашето самочувствие, а защо да не мечтаем и за по-предно класиране", заяви Будинов.

"Не мога да кажа, че съм очаквал победите с по 1:0 над Лудогорец и Черно море. Но не съм и изненадан от тях, защото играхме перфектно. Ако продължаваме да показваме това ниво, преспокойно можем да завършим четвърти, а защо не и по-напред", каза един от лидерите на "драконите".

20
6 Верея (Стара Загора) Верея (Стара Загора)
18
8 Локомотив (Пловдив) Локомотив (Пловдив)
13
11 Пирин (Благоевград) Пирин (Благоевград)
Мирослав Будинов
43'

БГ Футбол

Лудогорец помете Етър - Кешерю се скъса да вкарва, Мисиджан се завърна с гръм и трясък (видео) 23 октомври 2017 | 19:52
Героят Кешерю: Мачовете с Левски и ЦСКА са за мъже 23 октомври 2017 | 20:10
Паро с критика към "червените": След почивката ритахме като селски отбор 23 октомври 2017 | 11:27
Херо във възторг от Мисиджан, иска играчите му да излязат с чест от следващите 4 тежки мача за 10 дни 23 октомври 2017 | 20:24
Тони Здравков обяви състава на България за мачовете с Франция и Черна гора 23 октомври 2017 | 14:34
Играе ли ЦСКА 1948 с лиценза на Струма (Марикостиново)? 23 октомври 2017 | 10:27
Ботев без Димов и Алфонсо срещу Царско село 24 октомври 2017 | 00:55
Треньор удари съдия на детски футболен мач, не трябвало да дава дузпа 23 октомври 2017 | 21:32
Разочарованият Генчев: Това 0:4 беше най-малкото 23 октомври 2017 | 20:24
Хиндлиян в "Гостът на Sportal": Дербито срещу ЦСКА-София е по-скоро на трибуните, отколкото на терена (видео) 23 октомври 2017 | 20:19
Председателят на НКП на Левски пред Sportal.bg: Спас Русев имаше грешен подход, но нещата се променят (видео) 23 октомври 2017 | 19:48
Продажба на билети и организация за мача Монтана - Левски 23 октомври 2017 | 19:31
Стефан Генов: Ще подходим сериозно към Ботев 23 октомври 2017 | 18:07
Димов с пълни 90 минути, Маниса бие като гост (видео) 23 октомври 2017 | 17:37
ЦСКА 1948 твърди, че ЦСКА-София има дългове от над 15 млн. лв. - изкара таблица 23 октомври 2017 | 17:23
Шеф на Лудогорец отговори на Тити: Търси си спонсори 23 октомври 2017 | 16:43