Бивш играч на ЦСКА наказа Спас Делев и компания

Националът Спас Делев и неговият Погон (Шчечин) загубиха с 0:1 от лидера Ягелония (Бялисток) в мач от 31-ия кръг на полския шампионат. Българинът остана на терена до 88-ата минута, когато бе заменен. Преди това бившият играч на ЦСКА получи жълт картон. Любопитно е, че победният гол за домакините бе дело на друг играч на “червените” - Килиан Шеридън. Ирландецът се разписа в средата на първата част.

Така Ягелония запазва лидерската си позиция в 33 точки в потока за определяне на титлата. Погон от своя страна е с 21 шесто място.

ЯГЕЛОНИЯ - ПОГОН 1:0
1:0 Шеридън (33)