Кариана вкара девет пъти на Партизан

Кариана (Ерден) разби с 9:1 гостуващия му Партизан (Червен бряг) в среща от 27-ия кръг на Северозападната Трета аматьорска лига. Герой за домакините стана Румен Рангелов реализирал шест гола. През второто полувреме двубоя за известно време бе прекратен заради страховитата буря. Дори част от футболистите на двата отбора вече се бяха изкъпали, невярвайки, че мача ще продължи. До тогава резултата бе 4:0. След подновяването на играта селекцията на Атанас Джамбазки превзе още пет пъти противниковата врата. Останалите три попадения за нея вкараха Ангел Русев, Борислав Боянов и Евгени Игнатов. Веселин Шекеров реализира почетното попадение за гостите. Така Кариана запази второто си място в класирането.