Очаквайте: Вижте как разрушават стадион "Българска армия"

Тампа Бей на крачка от домакинска издънка, Христов с 23 минути игра (видео)

Българският нападател на Тампа Бей Роудис - Георги Христов, записа 23 минути игра при домакинското равенство 1:1 със Сейнт Люис в двубой от 12-ия кръг на първенството в Източната конференция на USL.

Юношата на Марица (Пловдив) се появи в игра в 67-ата минута - само осем след като гостите бяха открили резултата след перфектно изпълнен пряк свободен удар от страна на Хосе Ангуло.

Джорджи и съотборниците му стигнаха до точката в 87-ата минута, когато централният защиник Нийл Колинс се разписа с глава след центриране на Майкъл Нанчоф от ъглов удар.

В класирането “жълто-зелените” продължават да бъдат втори с актив от 21 точки. Първият в подреждането - Чарлстън Батъри, е с две повече, но и цели два мача по-малко от Роудис.