Тимът на Алесандро Неста изхвърли Георги Христов и Тампа Бей от US Open Cup

В двубой от 3-ия кръг на US Open Cup Георги Христов и неговият Тампа Бей бяха изхвърлени от надпреварата след загуба с 0:2 като гост на Маями. Българският голмайстор на Роудис започна като титуляр за тима на Стюърт Кемпбъл и престоя през всичките 90 минути на терена. Юношата на Марица (Пловдив) не успя да се разпише във вратата на домакините, като в последната, 90 минута получи жълт картон. Попаденията за водения от легендарния италиански защитник Алесандро Неста тим реализираха Ренела в 74-ата от дузпа и Чавез в 84-ата минута.