ЦСКА-София и Лудогорец не се победиха в дербито на Елитната до 19 години

Отборите на ЦСКА-София и Лудогорец не успяха да се победят в дербито на първия кръг в Елитната юношеска група до 19 години. На един от терените в клубната база на “червените” в Панчарево футболистите на Ивайло Станев и Юри Васев завършиха наравно 1:1. Гостите от Разград първи успяха да открият резултата, след като в 37-ата минута Тони Иванов се разписа след подаване на Георги Стоянов. Асистиралият за гола на “орлите” талант сам можеше да се разпише минути по-късно, но далечният му удар бе избит от Борис Груев. След почивката домакините направиха няколко промени в състава си, което доведе до раздвижване в играта им. В 78-ата минута момчетата на Ивайло Станев стигнаха до изравнително попадение, след като Иван Митрев се разписа.

ЦСКА-София - Лудогорец 1:1
0:1 Иванов 37’
1:1 Митрев 78’

ЦСКА-София: Борис Груев, Асен Георгиев, Никола Борисов, Георги Костов, Валентин Антов (к), Петър Петров (Жулиан Манолов), Иван Митрев (Адриан Гиргинов), Николай Янков, Радослав Живков, Даниел Йорданов (Георги Славчев), Митков Митков (Радослав Илиев)
Старши треньор: Ивайло Станев

Лудогорец: Дамян Дамянов, Мартин Минчев, Тихомир Димитров, Георги Вълчев (к), Лъчезар Ковачев (Николай Томов), Иван Йорданов, Андриан Димитров (Станислав Димитров), Мартин Милков, Тони Иванов (Хюсеин Кельовлуев), Георги Стоянов (Кристиян Кънчев), Димитър Митков;
Старши треньор: Юри Васев;

Главен съдия: Димитър Димитров
Жълти картони: Георги Славчев (ЦСКА); Тихомир Димитров, Георги Вълчев, Лъчезар Ковачев, Иван Йорданов (Лудогорец)