Маниса громи Газиантеп като гост, Димов блести с два гола (видео)

Отборът на Манисаспор разби с 4:1 като гост Газиантепспор в двубой от 3-ия кръг на турската 1. Лига. Първите два гола за тима на Саит Карафиртиналър реализира българският защитник Даниел Димов. Юношата на Черно море бе точен на два пъти с глава - в 27-ата и 57-ата минута, за да даде тон за първата победа на Маниса през този сезон, която изкачи тима до 11-ото място в подреждането.

Другите два гола бяха дело на Мустафа Севджи, който се разписа в 65-ата и 70-ата минута. Почетното попадение за домакините реализира Зеки Синаноглу в даденото от съдията продължение. Припомняме, че през миналата година Димов се превърна в най-резултатния защитник във второто ниво на турския футбол, след като в 27 мача реализира 5 гола.