Треньорът на Хайдук уверен в крайния успех

Треньорът на Хайдук Сплит Желко Копич е уверен в крайния успех над Славия, въпреки трудната победа у дома с 1:0 в първия двубой от втория квалификационен кръг на Лига Европа.

"През първото полувреме имахме проблеми и позволихме на противника да създаде няколко опасности след контраатаки. На почивката направих корекции, а с надпредването на мача съперникът започна да пада кондиционно и можехме да вкараме и повече попадения.

Показахме, че сме по-качественият отбор и смятам, че ще се класираме напред", коментира Копич. Той очаква победа и в София, тъй като теренът ще бъде по-добър отколкото на "Полюд", където тревната настилка беше увредена заради проведен наскоро концерт.