Добруджа продължава да затъва

Добруджа продължава със слабото си представяне във Втора лига след ново поражение, този път с 1:3, от Струмска слава в Радомир.

Домакините откриха резултата след попадение на Христо Кирев в 34-ата минута, но девет минути след почивката Дони Дончев успя да изравни.

До края на двубоя обаче Славата натисна своя противник и в 69-ата минута отново поведе след точен изстрел на Ерик Иванов. Крайното 3:1 оформи Димитър Петков, който се разписа от фаул в 78-ата минута.

Така Струмска слава постигна първа победа след 9 поредни шампионатни мача без успех, а Добруджа се закотви на дъното с актив от 9 точки и едва един успех след 14 изиграни кръга.

Струмска слава - Добруджа 3:1

1:0 Христо Кирев (34')
1:1 Дони Дончев (54')
2:1 Ерик Иванов (69')
3:1 Димитър Петков (78')