Царско село завърши наравно с руснаци (видео)

Отборите на Царско село и руският Сибир завършиха наравно 1:1 в контролна среща на турска земя. Попадението за "червените" отбеляза Реян Даскалов в 52-ата минута, а в 72-ата Сибир изравни след гол на Антипов. Руският тим, състезаващ се във футболната национална лига бе близо до успеха, но на два пъти гредата спаси тима на Царско село.

В 15-ата минута отборът на Царско село бе близо до това да инкасира попадение в своята врата, но горната греда помогна на стража Росен Андонов. Три минути по-късно вратарят се намеси решително при удар на нападател от непосредствена близост. В началото на второто полувреме руският тим удари втора гредата за втори път. В 52-ата минута Реян Даскалов изведе отбор на Царско село напред в резултата. Полузащитникът се възползва от неразчетена намеса на стража и отбеляза с глава на празна врата. В 72-ата минута отборът на Сибир изравни след колективна грешка на защитата, която позволи на Антипов на руснаците да стреля необезпокоявано.
ЦАРСКО СЕЛО - СИБИР 1:1
1:0 Реян Даскалов (52)
1:1 Антипов (72)