Волов (Шумен) победи у дома Кубрат 2016

Футболистите на Волов (Шумен) записаха трета поредна победа в Трета лига – Североизток. Младите момчета на треньора Стоян Чешмеджиев победиха у дома тима на Кубрат 2016 с 3:2. В началото на двубоя играта се водеше в половината на гостите, но гол падна във вратата на Волов (Шумен). Негов автор стана шуменецът Мартин Кръстев, който в 37-ата минута насочи топката във вратата на Добромир Дочков. В оставащите до края на първата част минути шуменци се вдигнаха на щурм и чрез Желязко Ганчев възстановиха равенството в 45-ата минута. И през втората част футболистите на Волов (Шумен) бяха по-дейни и настъпателни.

В 67-ама минута Сонер Кязим напредна мощно в наказателното поле на гостите, стреля силно, вратарят и защитник избиха, но остана съмнение, че топката е преминала голлинията. Реферите на мача обаче бяха на противоположно мнение и не признаха попадението. В 78-ата минута Сейхан Ахмед простреля за втори път вратата на Кубрат 2016, три минути след това Славейко Славейков отбеляза нов гол за 3:1. В даденото от реферите продължение Ерай Ахмед от тима на гостите оформи крайното 3:2.