ПАОК направи дубъл в Гърция (видео)

ПАОК спечели Купата на Гърция, след като във финалната среща победи АЕК с 1:0. За тимa от Солун това е трети пореден трофей в турнира и шести в цялата историята на клуба. Този сезон ПАОК направи златен дубъл, спечелвайки за първи път от 1985 г. гръцкото първенство.

В герой за "черно-белите" се превърна Чуба Акпом. Юношата на Арсенал отбеляза единствения гол в 45-ата минута с атрактивен ножичен удар. АЕК имаше известно надмощие след почивката, но така и не успя да изравни.

В първенството ПАОК завърши с 5 точки пред втория Олимпиакос, а АЕК остана с бронзовите медали.

Собственикът на ПАОК е руският бизнесмен Иван Савидис.