Кариана изненада Поморие край морето

Тимът на Кариана (Ерден) надви с 1:0 Поморие в гостуването си на втория кръг от Втора лига. Единственото попадение беше дело на Реджеб Халил в 74-ата минута.  Играчите на Веселин Великов надиграха в по-голямата част от през първата част противника си на стадион "Несебър". Преди паузата две попадения след центриране от корнер бяха отменени на Николай Дичев, като и при двата случая реферът отсъди засада.

Така Кариана вече има четири точки, а Халил е автор и на двете попадения за клуба през тази кампания, тъй като той беше точен и в дербито с Монтана (1:1) на старта на сезона. Интересното е, че Поморие, който стартира с победа в гостуването на Черноморец (Балчик), записа първо поражение в надпреварата.

Кариана е домакин на Локомотив (Горна Оряховица) в третия кръг, докато Поморие гостува на Нефтохимик.

ПОМОРИЕ - КАРИАНА 0:1

0:1 Халил (74)