Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 2:1

Реймс удари Марсилия като гост (видео)

Отборът на Реймс постигна победа с 2:0 като гост на Марсилия в първия кръг от сезона в Лига 1. Точни бяха Булай Диа (58’) и Хюн Юн Сук (90’).

След безинтересна първа част гостите стигнаха до гол в 58-ата минута след двойно подаване между Тристан Дингом и Булай Диа. Въпреки превеса си до края на мача, домакините не успяха да изравнят. Вместо това, в последната минута противниците им стигнаха до второ попадение след нова добра комбинация, като този път авторът на първия гол Диа асистира на Сук за крайното 2:0.

В следващия кръг Марсилия има визита на Нант, а Реймс посреща Страсбург.