Мартин Тошев аут за десетина дни

Нападателят Мартин Тошев няма да бъде на разположение на казахстанския елитен Жетису в следващите 10-12 дни заради травма.

Тошев получи мускулна контузия в събота, когато се разписа още в четвъртата минута при гостуването на Окжетпес и донесе минималната победа с 1:0 на тима си в мача от 22-ия кръг на шампионата. В последствие той беше заменен принудително след малко повече от половин час.

Тошев, който вкара 4 гола в 5 мача за Жетису, със сигурност пропуска домакинството от следващия кръг срещу Актобе, а по всяка вероятност и гостуването на Кайсар след това.