Вратар на ЦСКА-София счупи пръст, излезе още в 15-ата минута

ЦСКА-София U17 завърши наравно 0:0 срещу Спартак (Варна) в първия си мач от сезона.

В 15-ата минута в състава на червените беше извършена принудителна смяна, след като вратарят Ивайло Илиев счупи пръст на дясната си ръка.

Като цяло ЦСКА-София имаше надмощие и изпусна няколко положения, открили се пред Цветомир Цанев, Марк-Емилио Папазов, Георги Манев, Христо Арсов, Мартин Сотиров, Данаил Стойчев, Георги Иванов и Мартин Аврамов. Папазов удари и греда в последните минути.

В добавеното време червените останаха в намален състав, след като Цветелин Стоичков получи втори жълт и респективно червен картон.

В следващия кръг ЦСКА-София гостува на Лудогорец. Двубоят е в сряда (28 август) от 12:00 часа в база "Гнездо на орли".

снимка: cska.bg