Силите на Страсбург и Монако отново не стигнаха за победа

Отборите на Страсбург и Монако завършиха наравно 2:2 на “Мено” в двубой от 4-ия кръг на Лига 1. Така и двата отбора все още нямат победа в първенството през този сезон.

В 11-ата минута Ислам Слимани се възползва от лошо излизане на вратаря при центриране на Желсон Мартинс и добута топката във вратата. Кени Лала изравни от дузпа в 39-ата минута. Още при подновяването на играта обаче подхлъзване на капитана на домакините Стефан Митрович позволи на Слимани да стигне до топката. Новото попълнение на Монако без проблеми преодоля противниковия вратар и се разписа за втори път в мача. Все пак в 84-ата минута Адриен Томасон спаси отбора си от загуба с удар от воле.

Така Страсбург е 17-и в класирането с 3 точки, но само от равенства. Монако пък е на 19-ата позиция в зоната на изпадащите с 2 пункта.