Митрев и Волунтари продължават за Купата на Румъния

Божидар Митрев беше титуляр за Волунтари, а отборът му се класира за осминафиналите на турнира за Купата на Румъния след изстрадана победа с 3:2 над Конкордия. Домакините, които са в местната Лига 2, оказаха сериозна съпротива, но в крайна сметка не успяха да поднесат изненада.

Конкордия поведе във 2-ата минута с гол на Ника, но в 17-ата Даниел Бензар възстанови равенството. Каталин Църа вкара второто попадение за Волунтари в 43-ата минута, а в началото на второто полувреме Билал Бари се разписа за 2:2. Победата на гостите донесе Кристиан Костин в 60-ата минута.

През уикенда Митрев и компания ще гостуват на Динамо (Букурещ) в първенството.