Ботев (Гълъбово) сложи край на негативната серия

Ботев (Гълъбово) спечели важни три точки в мач от 13-ия кръг на Втора лига. Тимът се наложи с 2:1 над Черноморец (Балчик), а точни за домакините бяха Ерай Карадайъ (16) и Аспарух Смилков (36) през първата част на мача. В края на второто полувреме Черноморец намали, възползвайки се от добра атака, която свари защитата на Ботев неподготвена. Точен за гостите бе Даниел Илиев в 85-ата минута.

Днешният успех на Ботев (Гълъбово) сложи край на негативната серия на тима от два мача без победа - загуба от Септември (София) с 1:2 и поражение от Литекс с 0:3. Черноморец е 14-и с актив от 11 точки.