Сердеров отново герой за отбора на Боби Цонев

Борислав Цонев влезе като резерва и получи жълт картон при победата на Интер (Запрешич) над Вараждин с 1:0 като гост в първи мач от 13-ия кръг на хърватското първенство. Българският халф се появи още в края на първото полувреме, заменяйки Валон Ахмеди.

За пореден път в герой за Интер се превърна Сердер Сердеров. Бившият нападател на Славия беше точен от дузпа в 30-ата минута и отбеляза своя гол номер 8 от началото на сезона. В миналия кръг той заби хеттрик на Осиек.

След третия си пореден мач без загуба Интер се измъкна от дъното на таблицата. Тимът от Вараждин направи скок с 3 места и вече е 7-и с 11 точки. Вараждин остана с 10 точки, колкото имат още Истра 1961 и Славен Белупо.