Георги Миланов се разписа, но МОЛ Види загуби от Ференцварош

Българският национал Георги Миланов изигра много силен мач за клубния си МОЛ Види и се разписа в днешната среща на тима с Ференцварош. Тимът на полузащитника допусна поражение с 1:2 в домакинството си на третия във временното класиране на Първа унгарска лига.

Давид Сигер отбеляза двете попадения за Ференцварош в днешния двубой. Той се разписа първо в 24-ата минута, след това и 62-ата, след което последва отпускане в редиците на гостите. Четири минути преди края на редовното време Георги Миланов намали изоставането на МОЛ Види с прецизен удар, но до края на срещата тимът му така не успя да се добере до равенството.

Въпреки загубата днес МОЛ Види продължава да бъде лидер в Унгария заради по-добрата си голова разлика, следван от Мезоковесд Жори и Ференцваровш. И трите отбора имат 22 точки в актива си.