Кьолн стана за смях срещу отбор от четвърта дивизия

Елитният Кьолн претърпя огромно унижение във втория кръг на Купата на Германия, след като беше елиминиран от Саарбрюкен, който играе в регионалните лиги - четвъртото ниво на местния футбол. “Козлите” отстъпиха с 2:3 като гости с гол в последната минута. Преди това домакините бяха повели с 2:0, но до 84-ата минута представителят на Първа Бундеслига съумя да изравни чрез Йонас Хектор и Зимон Тероде. Послед обаче, вместо да спечелят, гостите бяха попарени и отпаднаха.

СААРБРЮКЕН - КЬОЛН 3:2

Участието си в турнира приключи още един отбор от елита - Фрайбург. Третият в Бундеслигата загуби вкъщи с 1:3 от Унион (Берлин). Столичани нанесоха своя удар в последните три минути, когато забиха две попадения.

ФРАЙБУРГ - УНИОН 1:3
Хофенхайм не срещна проблеми при визитата си на третодивизионния Дуисбург и се наложи с 2:0 след два бързи гола след почивката.
ДУИСБУРГ - ХОФЕНХАЙМ 0:2