Партизан отнесе Локомотив (Мездра)

Партизан разгроми Локомотив (Мездра) с 5:1 в Червен бряг. Двубоят е от 13-ия последен есенен кръг на Северозападната Трета лига. Победата можеше и да е с двуцифрен резултат. Тон за голеадата даде Милен Тонев в 6-ата минута, когато бе точен с глава. Четвърт час по-късно обаче равенството стана факт с попадението на Мартин Рашов. В 39-ата минута Иво Иванов бе фаулиран и Калоян Тодоров реализира дузпата за 2:1. Иво Иванов, Тонев и играещия треньор Любомир Иванов пропиляха отлични възможности, а Румен Миков два пъти не успя да надиграе вратаря Ивайло Сайков.

Така почивката дойде при 2:1. Десетина минути след нея Тонев реализира отново – 3:1. В 70-ата минута се разписа и Ангел Русев. Изключително красиво попадение заби капитана на домакините Галин Великов малко преди края. Нови пропуски направиха Иво Иванов и Тонев.