Попето и Ростов изпуснаха победата, допускайки два гола в добавеното време

Ростов и Ивелин Попов направиха драматично равенство 2:2 при гостуването си срещу Краснодар в среща от 15-ия кръг от шампионата в Русия.Капитанът на българския национален отбор започна като титуляр и остана на терена до 68-ата минута, когато отстъпи мястото си на Бактьор Зайнутдинов. В 53-ата минута Попов, който изведе Ростов с капитанската лента в срещата, получи жълт картон. Гостите поведоха с 2:0 след голове на Алексей Йонов в 34-ата и 41-ата минута.

Краснодар се добра до точката с две попадения дълбоко в добавеното време. Иван Игнатиев и Урош Спаич се разписаха в полза на домакините. След това равенство Ростов е на второ място във временното класиране с актив от 30 точки.