Контролна среща: България (U16) - Вестфалия (U16) 0:1 /почивка/

И на 35 години Карлос Тевес си остава голов хищник (видео)

Ветеранът Карлос Тевес отбеляза страхотен гол с акробатично изпълнение при разгромната победа на Бока Хуниорс с 5:1 у дома срещу Арсенал Саранди в мач от аржентинската Суперлига. Тевес реализира първото попадение в двубоя в 16-ата минута, а в 67-ата отстъпи мястото си на Едуардо Салвио.

35-годишният Тевес има 2 гола в 8 мача от началото на сезона в Суперлигата. Бившият нападател на Уест Хам, Манчестър Юнайтед, Манчестър Сити и Ювентус започва кариерата си тъкмо в Бока Хуниорс, а в началото на 2018 година отново облече фланелката на клуба.

Ето фантастичното изпълнение на Тевес и от малко по-различен ъгъл.
В момента Бока Хуниорс е на второ място в класирането на аржентинското първенство с равни точки с лидера Ривър Плейт (по 24).